HALE MAGAZYNOWE

linia
 
Firma Bobrowski specjalizuje się w projektowaniu i realizacji obiektów logistycznych i magazynowych. 
Odpowiednio zaprojektowana przez nas konstrukcja obiektu – przy zachowaniu warunków zabudowy, mając na uwadze miejscowy plan zagospodarowania terenu – pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnie hali magazynowej, np. w celu optymalnego rozkładu regałów magazynowych czy zapewnienia maksymalnej ilości miejsc paletowych składowanych towarów. 
 
Posiadamy bogate doświadczenie w budowie jak i projektowaniu czy nadzorowaniu tego typu powierzchni logistycznej.

 

 
 
 

DROGI I INFRASTRUKTURA

linia
 
Terminowo i przy zachowaniu wysokiej jakości realizujemy projekty infrastruktury drogowej. Świadczymy usługi w zakresie budowy i modernizacji dróg ekspresowych, obwodnic, dróg o dużym natężeniu ruchu. Naszej firmie pomaga w tym ścisła współpraca z inwestorem oraz dobra organizacja pracy na każdym etapie realizacji inwestycji.  Jesteśmy specjalistyczną firmą budowlaną zajmującą się budową i modernizacją dróg. Naszym priorytetowym zadaniem jest wykonywanie usług o najwyższej jakości.
 

 

 

PROJEKTOWANIE I NADZORY

linia

 
Na początku naszej działalności firma zajmowała się projektowaniem i nadzorowaniem wielu różnych inwestycji drogowych i  budowlanych.  Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych fachowców, którzy do realizacji każdego zlecenia podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Wszelkie prace wykonujemy tak, jak sami oczekiwalibyśmy od innych.  Połączenie doświadczenia i wiedzy z wprowadzaniem innowacyjnych rozwiązań to nasze niezaprzeczalne atuty.
 
 

 

WAGI KOLEJOWO-SAMOCHODOWE

linia

 
Firma Bobrowski to przedsiębiorstwo budowlane, które jako jedne z nielicznych w Polsce podjęło się zaprojektowania jak i budowy wagi kolejowo-samochodowej. Przykładem jest zrealizowanie jedynej w rejonie jak i w naszym kraju  wagi kolejowo-samochodowej zlokalizowanej bezpośrednio przy rzece Odra. Zdjęcia z realizacji WAGI.